Projekt gimnazjalny klas trzecich

Rok szkolny 2015/2016

 

Małgorzata Młynarska – koordynator i opiekun projektu

 

  1. Roman Jaskuła – opiekun projektu

a) Rola E – sportu we współczesnym świecie.

– Oliwier Kalarus – III a

– Wojciech Krupa – III a

– Mateusz Młynarski – III a

– Tymoteusz Poniewierski – III a

– Jakub Wojciaczyk – III a

b) Ludowe Wojsko Polskie.

– Agnieszka Maryniak – III a

– Mateusz Ochocki – III a

– Kacper Simlat – III a

– Sebastian Warowy – III a

c) Histora wsi Kamienna.

– Nikola Pempuś – III b

– Suzana Zadka – III b

 

  1. Alina Wojtasiak – Drobina – opiekun projektu

a) Ted Bundy – analiza przypadku.

– Dominika Bieda – III a

– Natalia Słomka – III a

– Martyna Nowakowicz – III a

b) Zaburzenia psychiczne.

– Sara Balcerzak – III c

– Nikola Sopot – III c

– Ewa Wdowikowska – III c

  1. Marcin Krakowiak – opiekun projektu

a) Street Workout.

Maksymilian Bilski – III a

Kamil Fiedeń – IIIa

Miłosz Kita – III a

Dawid Świdziński – III a

Mateusz Karol – III c

  1. Renata Nowak – opiekun projektu

a) Konflikt i porozumienie w wybranych powieściach Ewy Nowak. („Bransoletka”, „Kiedyś na pewno”, „ Yellow Bahama w prążki”, „Dane wrażliwe”)

– Julia Kliza – III a

– Marta Komarnicka – III a

– Jędrzej Kwaśnik – III a

– Faustyna Turoń – III a

b) Miłosne duety gimnazjalnych lektur. Mały Książę i Róża, Klara i Wacław, pan Piotr i żona modna, Zbyszko a Danusia i Jagienka, Romeo i Julia, Balladyna i Kirkor

– Klaudia Bąk – III d

– Klaudia Cichoń – III d

– Aurelia Kilianek – III d

– Oksana Kodliuk – III d

– Agata Szydłowska – III d

– Natalia Wyczałkowska – III d

  1. Ewa Frysztak– opiekun projektu

a) Tajemnicza liczba Pi.

– Patrycja Tomaszewska – III b

– Patrycja Wrotnik – III b

– Aleksandra Andraczko – III c

– Grażyna Dudek – III c

b) Ten zły.

– Kacper Gorzeja IIIc

– Hubert Krupiński IIIc

– Krystian Pojkert IIIc

– Mateusz Stawiarski IIIc 

c)  Pomiar statystyczny jako narzędzie badawcze uzależnienia tytoniowego w początkowej fazie dojrzewania.

– Jakub Cichocki

Filip Grądziak

Mikołaj Lejczak

Bartosz Mak

  1. Beata Leszczyńska – opiekun projektu

a) Robimy kabaret.

– Łukasz Bartoszewicz – III a

– Roksana Draguła – III b

– Julia Halbryt – III b

– Karolina Konefał  III b

– Zuzanna Wąsik – III b

– Katarzyna Wojnicka – III b

  1. Małgorzata Młynarska – opiekun projektu

a) Niemiecka muzyka klasyczna i jej kompozytorzy.

– Marcin Czarnecki – III a

– Daniel Koczorowski – III a

– Filip Demka – III b

– Krystian Migdał – III b

b) Słynni niemieccy wynalazcy.

Wiktor Buluk – III c

– Dawid Kącki – IIIc

– Samuel Piekoszewski – III c

– Dominik Majewski – III c

  1. Anna Koncur – opiekun projektu

    a) That music will last forever – The Beatles. Ta muzyka nigdy nie umrze.

Magdalena Nadolska – III c

– Roksana Pawłowska – III c

– Oliwia Strugacz – III c

– Dominika Śnieć – III c

  1. Iwona Okularczyk – opiekun projektu

a) Kwiat – forma a treść.

– Marlena Dymek – III c

– Szymon Nawrot – III c

– Damian Noga – III c

– Jan Osyp – III c

b) Co to jest „collage”?

– Tomasz Kidziak – III d

– Krystian Mikołajczyk – III d

– Grzegorz Orzechowski – III d

– Dawid Rychliński – III d

– Jakub Sepot – III d

– Maciej Żelazny – III d