Sukcesy uczniów w roku szkolnym  2015/2016

07.12.2015 r. – Konkurs na świąteczne ozdoby:

  • I miejsce – klasa II a
  • II miejsce – klasa III a
  • III miejsce – I a III d

Podsumowanie Szkolnych Konkursów Przedmiotowych. Do etapów miejsko/gminnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego:

  1. Agnieszka Maryniak
  2. Łukasz Bartoszewicz
  3. Julia Kliza
  4. Julia Cichocka
  5. Roksana Wojtasińska
  6. Daniel Koczorowski
  7. Dominika Mazur
  8. Faustyna Turoń

Wojewódzki Konkurs Historyczny:

  1. Agnieszka Maryniak
  2. Dominika Bieda
  3. Krystian Migdał
  4. Sebastian Warowy
  5. Tymoteusz Poniewierski
  6. Marcin Czarnecki
  7. Wojciech Krupa
  8. Magdalena Sobczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

  1. Łukasz Bartoszewicz
  2. Radosław Stefanów
  3. Oliwier Kalarus
  4. Seweryn Pokutycki
  5. Maksymilian Bilski

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego:

  1. Łukasz Bartoszewicz
  2. Dominika Mazur
  3. Aleksandra Smagacz
  4. Roksana Wojtasińska
  5. Julia Cichocka

Wojewódzki Konkurs Geograficzny:

  1. Łukasz Bartoszewicz
  2. Magdalena Sobczyk
  3. Sebastian Warowy

Wojewódzki Konkurs Biologiczny:

  1. Łukasz Bartoszewicz
  2. Sebastian Warowy
  3. Radosław Stefanów

Wojewódzki Konkurs Chemiczny:

  1. Mateusz Młynarski
  2. Roksana Wojtasińska
  3. Julia Kliza
  4. Łukasz Bartoszewicz

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:

  1. Faustyna Turoń
  2. Tymoteusz Poniewierski
  3. Sebastian Warowy
  4. Nikola Sopot
  5. Mateusz Stawiarski
  6. Kacper Gorzeja

Wojewódzki Konkurs Fizyczny:

  1. Mateusz Młynarski
  2. Miłosz Kita

Maraton matematyczny. Do finału maratonu matematycznego GEOS 2015/2016 zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  1. Jakub Przybyłek 1 b
  2. Kinga Szota 1 a
  3. Krystian Migdał 3 b
  4. Katarzyna Wojnicka 3 b
  5. Martyna Witek 1 a
  6. Aleksandra Zaremba 1 a
  7. Katarzyna Nykiel 1 a
  8. Maciej Szozda 1 a

06.11.2015 r. Gminne Mistrzostwa Halowej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców

Drużyna dziewcząt:

Mateusiak Kaja, Pawlik Natalia, Mateusiak Klaudia, Wszelaka Izabela , Pawłowska Laura Iwona Sadowska

Drużyna chłopców zajęła III miejsce.

30.10.2015 r. HALLOWEEN

W konkursie na najbardziej oryginalny strój zwyciężyli:

  • I miejsce – Ala Musiał (II a)
  • II miejsce – Katarzyna Wojnicka (III b)
  • III miejsce – Julia Cichocka (III b)

Konkursu na najpiękniejszą halloweenową dynię.

  • Martyna Nowakowicz (III a)
  • Hanna Kowalczyk i Patrycja Iwanicka (II a)
  • Ola Smagacz i Roksana Wojtasińska (II a)

08.10.2015 r. XII Edycja Potyczek Informatyczno-Matematycznych

IV miejsce –  drużyna w składzie: Kacper Gorzeja, Mateusz Stawiarski oraz Krystian Pojkert zajęli II miejsce indywidualnie – Kacper Gorzeja

02.10.2015 r. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Drużyna dziewcząt w składzie:
Oliwia Szyporta, Roksana Draguła, Aleksandra Smagacz, Oliwia Męcik, Hanna Kowalczyk, Kaja Mateusiak, Sylwia Banaś, Weronika Turoń zdobyły III miejsce.

Drużyna chłopców zdobyła II miejsce i zakwalifikowała się zawodów wojewódzkich.
J. Zygmunt, J. Stężowska

28.09.2015 r. Indywidualne Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

  • I miejsce- Roksana Draguła
  • III miejsce – Hanna Kowalczyk
  • M. Krakowiak,
  • J. Zygmunt,
  • J. Stężowska

26.09.2015 r. Europejski Dzień Języków w I Liceum Ogólnokształcącym w Namysłowie:

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych:

  • II miejsce – Łukasz Bartoszewicz
  • III miejsce – Oliwier Kalarus

Konkurs wiedzy o krajach  niemieckojęzycznych:

  • II miejsce – Łukasz Bartoszewicz
  • M. Adamczak,
  • K. Szewczuk

26.09.2015 r. Turniej ORLIKA o puchar Premiera RP

  • III miejsce – drużyna chłopców